Detail uživatele diskuzního fóra - Fousic

Datum prvního příspěvku
02.02.2017
Celkový počet příspěvků
421
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 420
Ptejte se vedení Bohemky 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
V2+aaZUa 419 Miloslav Prochazka
L0PDkBRm 1
uAk9MHt1 1

TondaHojer napsal:

Hanba, ostuda, hnůj. Ještěže bude ta Dukla, přímo snad nesestoupíme, tenhle kádr na první ligu nemá a mít nebude :/

To je přesný.Tento soubor kopyt nemá ani na 2.ligu

Zase jsme svědky klasiky:Proč hráři když náhodou dají gól,přestanou hrát.Když ani jeden z nich nemá cit pro balón,což se projevuje absencí přesné přihrávky,zpracování míče,který pokaždé odskočí 5m daleko.Tak alespoń se snažím bojovat.Mám velké obavy z druhé půle.

jak jsem viděl tu sestavu obrany tak prohráváme předem 2:0.

Jen jsem přepnul A ve 3 min 0:1.Moc hezký

rio napo napsal:

Co mě asi nejvíc sere, je neschopnost přihrát. I v situacích, kdy dotyčný má dost prostoru a chce rychle přihrát, jdou balony do ..... Cit v noze nula! Pak už jen chytání se za hlavu. ...

Přesně tak to je .Souhlasím .

CHa CHa CHa CHa  moje babička by řekla běžte do psí prdele

Co je to tam v tý obraně za hovada,nechat ho hrátať si dělá co chce.Taková šmudla,škode že ten brankář taky někdy něco nechytí.                       

Souboj B mužstva v Domažlicích byl krásnou ukázkou zoufaství.Proto asi neni na stránkách B mužstva ani zmínka o průběhu zápasu.Bohužel sestava mužstva je tak na úrovni 1.B třídy !!! Možná.

A to má být zásobárna pro A mančaft? Hrůza.mám dojem že se béčko chystá do divize.

vituscz napsal:

Jediná “výhoda” je, že budeme v poslední skupině první, takže bychom měli hrát tři zápasy doma.. ale nejsem si jistej jestli to vůbec výhoda je. Je to zklamání a velký vystřízlivění po minulý sezóně.

To že hrajem 3 zápasy doma je pro nás mínus.doma nic nevyhrajeme .Jsem žádostiv,jak to dopadne.Skupinu o udržení máme jistou.i kdyby Teplice oba zápasy prohrály,a my porazili Pardubicejtak je nám to prd platný.leda vyhrát 10 .0