Detail uživatele diskuzního fóra - rio napo

Datum prvního příspěvku
26.06.2020
Celkový počet příspěvků
1192
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1133
Tlachy a kecy 59
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
kB0FhYSu 1140
UGavDhGU 8
Z8OJbKYv 7
5SE8MHrw 3
7b7oewPn 3
+c+NnFVj 3
pgGQ4EnB 2
0DQ83kbc 2
iJZNo4TD 2
t/rmJzb/ 2
tBQilbro 1
iulED6KQ 1
gPbx7KIa 1
Sy9jePRu 1
Sbr/Zuz3 1
1J1iTy2G 1
krnLh7ey 1
K+jGy6cX 1
/DQgXsy7 1
mWFtYvDU 1
/y8GbsHP 1
kU6wUVPC 1
HuJB7g0y 1
UuhL/CGa 1
Uo+/eBqW 1
qH0/5l/9 1
0Y14AUfI 1
Y8fBO+yC 1
DqT5q+xG 1
7a78Ixc+ 1

To jsem si včera na fotbale vyslechl poznámek. Ani nevím co je horší. Jestli takové ty skoro soucitné "jak se vám to stalo, že jste ztratili druhý poločas?" nebo ty sarkasticko-opovržlivé "takhle okatě to prodat." .. "kolik vám dali?" a podobně. Aspoň to mám za sebou. Ale stejně se to bude vracet. Jako ten Třinec.

Před chvílí jsem se vrátil ze zápasu čfl Písek vs Hostouň 2:2. To by nebylo nic tak výjimečného. Ale v útoku za ně hraje černoch jménem Oghenekaro Etemike. Už v sezóně  2018/19 hrál jun. ligu v ČB. Později Zbuzany. Ten chlap mě fakt zaujal, ale je jasné, že pokud za něco stojí, tak už ho někdo podepsal. Rozhodně je o dost výš než 2 naši poslední černošští hráči. Trénuje to Rodinger a tak si myslím, že už to určitě nějací vlčáci mají ošéfované. 

PS: doufám, že když se může říci černoch v Americe, tak to tady nikdo nesmaže. Napsal jsem to schválně takhle. Jinak prosím o přesné nastavení, jak tyto hráče uvádět. Ale aby to nezapadlo, mě se ten chlap fakt líbil. Silný, není líný na krok, ...

 

tyfoon napsal:

prosim kompetentni osoby o zvazeni zruseni tohoto fora. mistni mistri a mistryne si mohou o zapasech psat v nejaky skupine na whatsappu treba. díky. : - )

Co to jako má být? Tohle snad nemůžeš myslet vážně. A pokud to nebyl vtip a myslel jsi to vážně, tak si laskavě srovnej v hlavě, že už tu nejsou komunisti u vesla a tyhle cenzury jsou za námi.

kolina napsal:

Víš, já osobně jim na nějakou "kompenzaci" .... z vysoka, protože ty poslední zápasy tak to je neomluvitelné! Klobásu, pivo, vstupenku i fanshop si každý fanoušek zaplatí rád sám, ví že tak pomáhá Bohemce, no a ...

To byl samozřejmě fór. Na klobásu a pivo mám a upřímně řečeno bych jí od nich ani nechtěl. Co bych naopak chtěl a moc, vidět je nějakým způsobem trpět na hřišti a finančně. Jenže to prý dnes není tak jednoduché, kvůli tomu jak jsou koncipované smlouvy. Tak nevím. Na hřišti asi taky ne, vždyť jim fanoušci po zápase poděkovali. 

To kotel: jste vy vůbec schopni vyhodnotit si, co se odehrává na hřišti. Proč jste jim děkovali a nedali najevo svou nespokojenost? To totiž k projevům kotlů patří všude na světě. Asi je vám to jedno.

Dneska mě totálně zklamal Reichl. Byl jsem jeho zastáncem, ale to co dnes předvedl, ... Nechápu!  Ty vole, já jsem tak nasranej, že mě jen moje klášterní výchova nedovoluje psát sprostě. 

rio napo napsal:

Drazí přátelé a věrní klokani. Měl bych takový malý business plán, jak z našich skvělých playerů dostat to nejlepší. Nebylo by to zadara, ale za jednoho vyhozeného Smrže či Shejbala by to stálo.  Já bych investoval ...

Teď jsem sám sebe pobavil. I kdyby přišlo na poslední zápas sezóny jen 2000 lidí, tak by to dělalo  nějakých 10-15 tisíc na jednoho hráče. Dokážete si něco takového vůbec představit? Jak mu doma ta jeho říká, "miláčku, já si ty šminky a hadříky odpustím." :)))))

Drazí přátelé a věrní klokani. Měl bych takový malý business plán, jak z našich skvělých playerů dostat to nejlepší. Nebylo by to zadara, ale za jednoho vyhozeného Smrže či Shejbala by to stálo. 

Já bych investoval do manželek/partnerek. Nedáš góla = nedám. Pustíš góla = nedám. Hraješ  na ho..o = nedám. Myslím, že by to mohlo fungovat a že bychom se všichni divili, jak ti naši borci válí.

Bohemka je nejvíc!

PS: uráží mě už jen to pomyšlení, že jste to prodali. Vy zasraný kopyta co to dnes bylo? Styďte se a sami navrhněte vedení nějakou formu trestu. Myslím si, že jako omluva fanouškům by byla na místě nějaká kompenzace. Například ve formě klobása a pivo na účet fotbalistů nikoli klubu, což je cca 150kč. Případně kupon na nákup/slevu zboží ve stejné hodnotě ve fanshopu. To abyste pochopili, že nás fakt něco tohle utrpení stojí a nebylo by vám to tak zcela u zadele.

Takhle jsem to napsal před jarní částí letošní sezóny

Sezóna 21/22    Známka       22/23       Známka      23/24

Nový                   4               Jánoš          2             Hybš      3     

Chramosta/H        2-             Morávek      4             Hrubý     3

Kovařík                2-              Drchal/H     2-            Reichl     2

Fulnek/H              3-             Prekop        2              Kozák/H 3                                             

Křapka                2-              Čermák/H    4-           Smrž      3-                                

Mareček              3-              Matoušek     2-           Ristovski  ?

Dom. Hašek/H     3-              Mužík           3-           Huf/H      ?

Petrák                 3/?            Jedlička        1-           Šiman      ?

Beran/H              2-              Shejbal         ?       

Překvapilo mě, kolik hráčů za pouhé tři sezóny přišlo - 26 je docela dost. Jenže kolik z nich se prosadilo, neřkuli stalo se oporou?      Známky jsou mým hodnocením, tak jak vidím přínos jednotlivých hráčů a předváděnou hru.

Borek1 napsal:

Určitě! Je to naprostý odborník a rozhodně pomohl Hradci. A trenér by takto mohl nahradit i Držmíška, kdyby měl takového asistenta. 

Přesně tak. Okamžitě mě napadlo, že je to snad konečně někdo, kdo krom řešení hry a nácviku standardek bude umět najít hráče. Tady bych už konečně chtěl vidět nějaký posun. Ano, jak říká Carl Uwe, dokud nebudeme mít prachy na zaplacení kvality, budeme mít jen průměr. Ale i nekvalita stojí peníze a při vší úctě k trenérovi, příchody se mu zatím moc nepovedly. Už jsem to tu jednou vypsal a snadno si to tady na VĎ každý vyhledá sám. Přesně si to nepamatuji, ale tuším to bylo kolem 20-25%. 

Trenéra Hejkala vnímám jako velkou posilu. Jeho kvalita je podle mě na jiné úrovni než stávající asistenti. Těžko se s ním může (logicky) měřit Barťas a při vší úctě ani Hašek.